AKCJA WSPARCIA DLA FILMU O LUTKU PIŃCZUKU

AKCJA WSPARCIA DLA FILMU O LUTKU PIŃCZUKU
Źródło: kadr z filmu G&B Art Robert Żurakowski - Lutek. Legenda Bieszczadów. APEL.

AKCJA WSPARCIA DLA FILMU O LUTKU PIŃCZUKU

AKCJA WSPARCIA DLA FILMU O LUTKU PIŃCZUKU

W kwietniu b.r. opublikowaliśmy na naszym blogu informację zatytułowaną POWSTAJE FILM DOKUMENTALNY O LUDWIKU PIŃCZUKU. Film o wieloletnim gospodarzu Chatki Puchatka i ratowniku Grupy Bieszczadzkiej GOPR.

Żyjemy w świecie pełnym najrozmaitszych wydarzeń i wyżej wymieniony wpis mógł umknąć uwadze naszych Czytelników. Prosimy o przeczytanie.

 

 


Odbyły się już pierwsze zdjęcia do dokumentu sfinansowane przez Fundację SOS Na Ratunek, a dzięki pomocy ratowników GOPR, ekipa filmowa wykonała pierwsze zdjęcia na Połoninie Wetlińskiej i w Schronisku Chatka Puchatka. Plan zdjęciowy odbył się również w domu Lutka Pińczuka w Wetlinie.

Celem zebrania środków niezbędnych na sfinansowanie dokumentu, projekt został umieszczony przez Fundację SOS Na Ratunek na portalu opartym o crowdfunding, czyli finansowanie społecznościowe:

https://zrzutka.pl/lutek

Twórcy filmu liczą na wsparcie finansowe wszystkich Instytucji i Ludzi zainteresowanych powstaniem filmu o Legendzie Bieszczadów, Lutku Pińczuku.

 

Tylko dzięki temu, planowany film pełnometrażowy (ok. 60 minut) w reżyserii Roberta Żurakowskiego i Małgorzaty Mielcarek, będzie mógł zostać zrealizowany.

Dokument będzie pokazywany na Festiwalach Filmów Górskich i Dokumentalnych.


Jako patron medialny Filmu liczymy na wsparcie również ze strony naszych Czytelników. Za najdrobniejsze nawet wpłaty – bardzo dziękujemy.

Avatar photo
Zespół redagujący blog "Ratownictwo Górskie"