DZIEŃ DZIECKA Z GOPR

DZIEŃ DZIECKA Z GOPR

Najbliższa rodzina to zawsze ogromne wsparcie dla ratownika górskiego. Na co dzień wykazuje się cierpliwością i zrozumieniem dla naszej pasji, która oznacza nieobecności w domu w weekendy i święta, nagłe wyjazdy na akcje i czas wolny, który pochłaniają dyżury i szkolenia, często kosztem obowiązków domowych.

Bardzo doceniamy to wsparcie i chcemy pomagać zawsze, kiedy rodziny ratowników tego potrzebują.

Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka zapraszamy 28.05.2022 r. (sobota), na Dzień Dziecka z GOPR.

Celem tego rodzinnego wydarzenia jest dobra zabawa dla dzieci, podczas której:
– podniesiemy wiedzę, umiejętności i świadomość w zakresie bezpiecznej rekreacji w górach u uczestników;
– włączymy dzieci w ideę pomocy drugiemu człowiekowi, ponieważ podczas wydarzenia będzie trwała dobrowolna zbiórka na rzecz dzieci będących podopiecznymi Fundacji GOPR.

Zapraszamy do wzięcia udziału w tym sympatycznym wydarzeniu i odwiedzin w jednym z tych miejsc:

Podczas tego wydarzenia osobiście, a już teraz elektronicznie na siepomaga.pl można wesprzeć dzieci z rodzin ratowników GOPR, które – zmagając się z chorobą lub niepełnosprawnością – bardzo potrzebują wsparcia.

Czeka Was mnóstwo atrakcji. Będą to m.in. ścianka wspinaczkowa, tyrolka, pojazdy i sprzęt ratowniczy GOPR, zajęcia z pierwszej pomocy i wiele innych niespodzianek, zabaw i konkursów.

Mamy nadzieję, że te spotkania będą dobrym doświadczeniem dla Was i dla Waszych dzieci oraz, że wspólnie uda nam się realnie wspomóc najmłodszych członków naszej ratowniczej społeczności, którzy borykają się z problemami zdrowotnymi. 

Do zobaczenia w sobotę 28 maja !!!

FUNDACJA GOPR

 

 
 


Tekst i grafika: Fundacja GOPR

Avatar photo
Zespół redagujący blog "Ratownictwo Górskie"