GODNA NAŚLADOWANIA INICJATYWA DR DUTKIEWICZA

GODNA NAŚLADOWANIA INICJATYWA DR DUTKIEWICZA
foto - źródło: Pixabay

GODNA NAŚLADOWANIA INICJATYWA DR DUTKIEWICZA

W związku z zaistniałą na świecie sytuacją i wprowadzeniem koniecznych, ale znacznie zmieniających i niestety również utrudniających nasze życie ograniczeń, ze znakomitą inicjatywą wystąpił Pan dr Jacek Dutkiewicz.

Ratownicy Grupy Beskidzkiej GOPR mogą od dziś korzystać z propozycji, która przedstawiona została w udostępnionym nam ogłoszeniu:


Szczyrk 26.03.2020

OGŁOSZENIE

W związku z ograniczonymi możliwościami korzystania z Podstawowej Opieki Zdrowotnej w tym wizyty u lekarza i uzyskania recepty kol. dr Jacek Dutkiewicz wyszedł z inicjatywą, która może rozwiązać ten problem.

Od dnia 26.03.2020 uruchamiamy dla ratowników i ich najbliższych w systemie telemedycyny wydzieloną linię telefoniczną do kontaktu z lekarzem. Dyżurujący lekarz będzie udzielał podstawowych porad lekarskich, a w przypadkach uzasadnionych stanem pacjenta będzie wystawiał recepty w formie elektronicznej.

Osoba pragnąca uzyskać poradę lekarską jest zobowiązana na wstępie do udzielenia następujących informacji :

  • imię nazwisko
  • nr legitymacji GOPR
  • Grupa oraz Sekcja
  • adres zamieszkania

Dyżur lekarski będzie pełniony: od godz.16.00-20.00,  przez 7 dni w tygodniu

Telefon kontaktowy: 605 110 611

Aby skorzystać z proponowanego rozwiązania nie ma potrzeby składania jakichkolwiek deklaracji jak to robimy w przypadku wyboru lekarza pierwszego kontaktu.


BRAWO !!!!

Avatar photo
Zespół redagujący blog "Ratownictwo Górskie"