II BIEG GÓRSKI GOPR

II BIEG GÓRSKI GOPR

Fundacja GOPR, GOPR Beskidy, Miasto Szczyrk oraz ośrodek Szczyrk Mountain Resort serdecznie zapraszają wszystkich miłośników biegania po górach na II edycję Biegu Górskiego GOPR na orientację.

Bieg jest kontynuacją blisko 20-letniej tradycji organizowanych przez Grupę Beskidzką GOPR Zawodów na Orientację Ratowników Górskich oraz obecnej od kilku lat wersji rodzinnej tych zawodów. Tym razem zapraszamy wszystkich chętnych do wspólnej zabawy razem z ratownikami.

Okazją ku temu są tegoroczne obchody 50-lecia nadania praw miejskich Miastu Szczyrk.

Aby w pełni świętować tę rocznicę, ratownicy GOPR wspólnie z przyjaciółmi ze Szczyrku podjęli się stworzenia zupełnie nowej mapy do biegów na orientację w rejonie Hali Skrzyczeńskiej, na zboczach Małego Skrzycznego. Będzie tam można łatwo dostać się korzystając z nowoczesnej kolei gondolowej w ośrodku Szczyrk Mountain Resort.

II Bieg GOPR na orientację to wyjątkowa okazja do wspólnej zabawy i sportowej rywalizacji, a także świetny trening umiejętności orientacji w terenie. Zawody są otwarte dla wszystkich, bez względu na górskie i nawigacyjne doświadczenie. Szczególnie zachęcamy do udziału najmłodszych wraz z rodzicami.

Zapisy w Informacji Turystycznej w Szczyrku do 27 września br. do godz. 12:00:

Opłata startowa (płatność gotówką w Informacji Turystycznej lub przelewem):

  1. Bieg rodzinny – 20 zł/os., dzieci do lat 6 – bezpłatnie
  2. Bieg główny – 50 zł/os. lub 80 zł zespół dwuosobowy

Wpisowe obejmuje: wypożyczenie karty startowej, pomiar czasu, mapę biegu na orientację, zabezpieczenie medyczne w trakcie zawodów, posiłek regeneracyjny na mecie, bilety na przejazd koleją gondolową na trasie Szczyrk-Hala Skrzyczeńska-Szczyrk.

Regulamin Zawodów:  II_BIEG_GOPR_regulamin

 


Tekst i Grafika: Fundacja GOPR

 

Avatar photo
Zespół redagujący blog "Ratownictwo Górskie"