MANASLU OUTDOOR PARTNEREM FUNDACJI GOPR

MANASLU OUTDOOR PARTNEREM FUNDACJI GOPR
© MANASLU OUTDOOR | RATOWNICTWO GÓRSKIE

MANASLU OUTDOOR PARTNEREM FUNDACJI GOPR

Marka Manaslu Outdoor – polski producent naturalnych kremów outdoorowych, po raz kolejny przekazał swoje produkty 7 grupom regionalnym GOPR. Ten gest to ukłon w stronę GOPR’owców, za ich trud i pracę, wykonywaną często w niesprzyjających warunkach i w obliczu dużego ryzyka.

Kremy marki Manaslu Outdoor zostały stworzone z myślą o ludziach przekraczających własne granice, wytrwałych i pełnych pasji  do aktywności sportowych. Produkty chronią skórę przed trudnymi warunkami atmosferycznymi, zapewniając jej komfort.

To kolejny raz, kiedy marka Manaslu Outdoor przekazała swoje kosmetyki polskim GOPR’owcom, stając się tym samym partnerem Fundacji GOPR. 

W ciągu ostatniego roku, polski producent ofiarował produkty o wartości rynkowej przekraczającej 40 tysięcy złotych. Pierwsza partia została przekazana przed sezonem letnim, natomiast druga partia trafiła do rąk ratowników w sezonie zimowym. Kremy otrzymały następujące grupy regionalne: Bieszczady, Krynica, Podhale, Jura, Beskidy, Sudety, Karkonosze.

Jesteśmy pełni uznania dla ich pracy i odwagi – wypowiada się o GOPR’owcach Kamil Sobota, założyciel marki Manaslu Outdoor – mamy nadzieję, że nasze produkty zwiększą komfort działania w tak trudnych warunkach i zapobiegną negatywnym dla skóry skutkom czynników pogodowych – dodaje.

Symboliczne przekazanie kremów odbyło się w dniu 9 lutego 2021 r. na górze Skrzyczne – najwyższym szczycie Beskidu Śląskiego.

Filmową relację z tego wydarzenia można obejrzeć po kliknięciu na link: https://fb.watch/3PiV0FiFPM/


Tekst: notatka prasowa firmy Manaslu Outdoor. Bardzo dziękujemy za udostępnienie!

 

 

 

Avatar photo
Zespół redagujący blog "Ratownictwo Górskie"