ORLEN WSPIERA RATOWNIKÓW GOPR

ORLEN WSPIERA RATOWNIKÓW GOPR
© RATOWNICTWO GÓRSKIE-ARCHIWUM

ORLEN WSPIERA RATOWNIKÓW GOPR

ORLEN WSPIERA RATOWNIKÓW GOPR: W dniu 12 lipca 2016 r. została podpisana umowa o współpracy pomiędzy Polskim Koncernem Naftowym ORLEN S.A. a Górskim Ochotniczym Pogotowiem Ratunkowym.

Umowa obowiązuje od dnia 1 sierpnia 2016 r. do dnia 31 lipca 2017 r.

PKN ORLEN ZOSTAŁ JEDYNYM DOSTAWCĄ PALIWA DLA GOPR.

W ramach współpracy będzie zaopatrywał w paliwo wszystkie Grupy Regionalne GOPR oraz Zarząd Główny GOPR. Przekazana ilość w pełni pokryje potrzeby związane z prowadzoną działalnością ratowniczą. PKN ORLEN jest kolejnym sponsorem GOPR, który wspiera działania ratowników górskich.

ORLEN WSPIERA RATOWNIKÓW GOPR
KARTY PALIWOWE © RATOWNICTWO GÓRSKIE

Podpisana umowa zakończy kilkuletnie problemy z zaopatrzeniem samochodów, pojazdów czterokołowych i skuterów śnieżnych w paliwo. Pełne zbiorniki zwiększą mobilność pojazdów i zdecydowanie poprawią skuteczność udzielanej pomocy w górach osobom, których zdrowie lub życie jest zagrożone. Wysoka jakość dostarczanego paliwa jest gwarantem niezawodności w trudnych warunkach terenowych jak i meteorologicznych.
Ratownicy górscy GOPR bardzo dziękują Wszystkim, którzy przyczynili się do nawiązania współpracy a szczególnie Kierownictwu PKN ORLEN. Mamy nadzieję, że ta jednoroczna umowa jest pierwszym krokiem do kolejnych lat owocnej współpracy. Raz jeszcze bardzo dziękujemy.

Jacek Dębicki
Naczelnik GOPR

 
 
 
 
Avatar photo
O Jacek Dębicki 4 artykuły
Naczelnik GOPR w latach 1998-2019