PODZIĘKOWANIE MACIEJA ABRAMOWICZA

AKCJA POMOCY DLA MACIEJA ABRAMOWICZA

PODZIĘKOWANIE MACIEJA ABRAMOWICZA

PODZIĘKOWANIE MACIEJA ABRAMOWICZA

Szanowni Mieszkańcy Szklarskiej Poręby, Przyjaciele, Koledzy

Największy dar to człowiek…
Który daje swoją obecność,
Który jest wsparciem,
Który dotrzymuje słowa.
Na którego zawsze możesz liczyć.

Nigdy nie przypuszczałem, że znajdę się w takiej potrzebie, sądziłem że ludzi gór nie imają się choroby, a jednak.

Ze Szklarską Porębą jestem związany 61 lat, ale urodziłem się i wychowałem w Sopocie, stąd znalazłem się ponownie na wybrzeżu. Bardzo trudno było mi opuścić miejsce z którym byłem związany towarzysko i zawodowo.

Choroba dopadła mnie 6 lat temu i od tej pory prowadzę z nią walkę poddając się zabiegom operacyjnym i chemioterapii. Niestety, stosowana chemioterapia nie przyniosła pozytywnych efektów, w chwili obecnej lekarze zaproponowali leczenie chemią, która jest dostępna ale nie refundowana.

Dzięki Państwa zaangażowaniu mogłem przystąpić do tego leczenia.

Państwo dajecie wyraz szacunku i tego kim jest człowiek wobec drugiego człowieka. Pozwólcie Państwo,  że tą drogą dziękuję nie tylko wszystkim mieszkańcom Szklarskiej Poręby, ale i Tym, którzy również się włączyli w akcje pomocy dla mnie.

Podziękowania dla Naczelnika i ratowników Grupy Karkonoskiej GOPR oraz całej braci ratowników górskich, szczególnie moich kolegów ratowników Krzysztofa Jarmuszewskiego i Mariana Sajnoga, którzy podali pomysł zbiórki środków finansowych na dalsze moje leczenie, a Kwartalnik Ratownictwo Górskie objęło patronat medialny nad cała sprawą.

Wszystkie środki finansowe zbierane na leczenie przekazywane są na Fundację GOPR , przez którą realizuję zakup leku.

Szczególne podziękowania dla Panów Adriana Grafa oraz Bogdana Godlewskiego, grupie wolontariuszy, którzy swoim zaangażowaniem, pomysłem zorganizowali profesjonalnie festyn na sportowo, którego gospodarzem były INTERFERIE HOTEL SPORT BORNIT w Szklarskiej Porębie w dniu 4.11.2017 zbierając środki finansowe, w ten sposób wspierając mnie w tej nierównej walce z chorobą.

W akcję zbiórki środków włączył się MOKSIAL Szklarska Poręba organizując festyn sportowy w dniu 28.10.2017 r. przy szkole podstawowej Nr 1 w Szklarskiej Porębie. Pan Burmistrz Szklarskiej Poręby Mirosław Graf i Grażyna Biederman uruchomili media np.TVN24 i inne.

Podziękowania dla Hotelu Bornit, Blue Mountain Resort, Uniwersytetu Trzeciego Wieku „Jeszcze Mlodzi” i wszystkich innych Organizacji oraz Wszystkich których nie sposób wymienić.

Składam w imieniu swoim i mojej rodziny wielkie podziękowania.

Jesteście Państwo Wielcy.

Z wyrazami szacunku

Maciej Abramowicz

 

Avatar photo
Zespół redagujący blog "Ratownictwo Górskie"