SENIORZY GOPR NAD BAŁTYKIEM

SENIORZY GOPR NAD BAŁTYKIEM

O znakomitych właściwościach prozdrowotnych polskiego morza o tej porze roku,  powszechnie wiadomo. Od pewnego już czasu Fundacja nasza stara się nie tylko namówić do skorzystania z tego naturalnego dobra, ale też częściowo sfinansować tak potrzebny Seniorom „łyk morskiego klimatu”.

Wielomiesięczne dyskusje na ten temat zakończyły się sukcesem. Dzięki energicznym i zdecydowanym działaniom Jacka Malinowskiego z Grupy Sudeckiej GOPR udało się załatwić miejsca dla 14 seniorów, którzy w dniach od 6-13 i 13-20 listopada wypoczywali w Świnoujściu, w domu wczasowym TEMIDA.

SENIORZY GOPR NAD BAŁTYKIEM

Obiekt w którym przyszło Naszym wypoczywać okazał się bardzo gościnny; świetne wyżywienie, czystość i bezwzględne przestrzeganie „przepisów covidowych”.

Seniorzy nie tylko korzystali z dobrodziejstw morza, ale uczestniczyli również w obchodach święta 11 listopada, zwiedzając przy okazji port Marynarki Wojennej.

 

Świnoujście jest miejscem znakomitym, bo to nie tylko morze, ale też inne możliwości, np.  zabiegi w pobliskich sanatoriach, wycieczki rowerowe, itp.

Informację o tym, że Seniorzy GOPR-u mogą skorzystać z wypoczynku nad morzem, przesłaliśmy do wszystkich Grup Regionalnych. Odzew był mizerny, a do dyspozycji mieliśmy 30 miejsc. Wykorzystano połowę. Szkoda. 

Jesteśmy jednak dobrej myśli. Ważne, że pierwszy wyjazd się udał. Fundacja zbiera kasę na rok następny. Warto skorzystać!

Namawiamy i zapraszamy.

 

Avatar photo
O Marian Sajnog 289 artykułów
Marian Sajnog - w latach 1973 - 1975 Naczelnik Grupy Sudeckiej GOPR