SPOTKANIE SENIORÓW NA JAWORZYNIE KRYNICKIEJ

SPOTKANIE SENIORÓW NA JAWORZYNIE KRYNICKIEJ

Spotkania Klubu Seniora Grupy Krynickiej GOPR cieszą się coraz większą frekwencją. Na wczorajsze spotkanie narciarskie na Jaworzynie Krynickiej przybyło przeszło 40-tu Ratowników-Seniorów z sekcji terenowych naszej Grupy.

Po przedpołudniowej jeździe na nartach na wszystkich czynnych trasach ośrodka, w bardzo dobrych warunkach i sprzyjającej pogodzie, spotkaliśmy się przy posiłku w gościnnej „Karczmie Koliba”, obok górnej stacji kolei gondolowej.

 

Spotkanie stało się dobrą okazją do wydania naszym Seniorom nowych polarów klubowych, których wykonanie zostało dofinansowane przez Grupę Krynicką GOPR. Bardzo praktyczne i dobrej jakości – zostały zaprojektowane wg. sprawdzonego wzoru opracowanego niegdyś przez Kolegów z SO Gorlice, a wykonane przez tutejszy ULTREK, producenta odzieży sportowej, prowadzonego przez naszego Ratownika, Kol. Krzysztofa Bołoza.

W naszym spotkaniu uczestniczyli Kol. Jan Łuszczewski, Członek Honorowy GOPR oraz Kol. Michał Słaboń, Naczelnik GK GOPR, których powitaliśmy gromkim „Sto lat” dziękując za gościnę na stoku i w „Kolibie”, a Koledze Michałowi dodatkowo za przyznanie dofinansowania nowych „mundurków”.

Spotkanie, jak zwykle, przebiegało w przyjacielskiej, miłej atmosferze, przy rozmowach o „starych,dobrych czasach” , zdrowiu i tak szybko upływającym czasie.

Nam, organizatorom, takie spotkania dają poczucie dużej satysfakcji, sensu i konieczności kontynuowania tego rodzaju działalności.

 

Avatar photo
O Ryszard Nowak 24 artykuły
Ratownik Grupy Krynickiej GOPR | SO GOPR Gorlice | Przewodniczący Klubu Seniora Grupy Krynickiej GOPR