WIGILIA JUBILEUSZY

WIGILIA JUBILEUSZY
©RYSZARD NOWAK | RATOWNICTWO GÓRSKIE

WIGILIA JUBILEUSZY – SPOTKANIE OPŁATKOWE RATOWNIKÓW SEKCJI OPERACYJNEJ GORLICE GRUPY KRYNICKIEJ GOPR

WIGILIA JUBILEUSZY
©RYSZARD NOWAK | RATOWNICTWO GÓRSKIE

To już 15-te, jubileuszowe spotkanie opłatkowe ratowników Sekcji Operacyjnej Gorlice Grupy Krynickiej GOPR. Wcześniej odbywało się w różnych miejscach, od kilku lat już stale w  progach klimatycznego Gościńca w Banicy, prowadzonego przez naszego ratownika, Tomka Nowaka wraz z żoną Jolantą.

Spotkanie, można śmiało już powiedzieć kultowe, na które zapisy kończą się praktycznie w momencie ogłoszenia, zgromadziło ratowników naszej sekcji, zarówno tych jeszcze w służbie czynnej, jak i członków tutejszego Klubu Seniora.

Naszymi tegorocznymi gośćmi byli Jacek Dębicki, Naczelnik GOPR oraz Michał Słaboń, Naczelnik Grupy Krynickiej GOPR. I tu była okazja do świętowania jubileuszu 65-lecia Jacka, który za 2 tygodnie przechodzi na emeryturę.

WIGILIA JUBILEUSZY
©RYSZARD NOWAK | RATOWNICTWO GÓRSKIE

Drugim „wigilijnym” jubilatem okazał się Rysiek Cygańczuk, nasz wieloletni i obecny Kierownik Sekcji Operacyjnej w Gorlicach. Co prawda, nie upoważnił mnie do informacji, który to jubileusz, ale oglądając zdjęcia, pewnie domyślicie się.

Gościniec w Banicy przyciąga nie tylko wystrojem i wspaniałym klimatem, ale szczególnie fantastyczną kuchnią opartą na naturalnych produktach oraz własnych wyrobach i przetworach. I tak, jak zawsze, było wczoraj wieczorem – potraw więcej, niż te dwanaście tradycyjnych, nie licząc napoi, także tych mocniejszych. Oprawę muzyczną zapewnił własnoręcznie nasz Jubilat Rysiek na akordeonie.

WIGILIA JUBILEUSZY
©RYSZARD NOWAK | RATOWNICTWO GÓRSKIE

W tym szczególnym, świątecznym nastroju serdecznie pozdrawiamy Ratowniczki i Ratowników górskich GOPR i TOPR oraz wszystkich sympatyków naszych organizacji życząc byśmy wszyscy zawsze byli piękni i młodzi (choćby duchem), a przede wszystkim cieszyli się dobrym zdrowiem i kondycją.

RADOSNYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA ORAZ DOSIEGO ROKU 2020!

Avatar photo
O Ryszard Nowak 24 artykuły
Ratownik Grupy Krynickiej GOPR | SO GOPR Gorlice | Przewodniczący Klubu Seniora Grupy Krynickiej GOPR