WSPIERAM GOPR – AKCJA OBERALP POLSKA

WSPIERAM GOPR – AKCJA OBERALP POLSKA

W listopadzie 2016 roku przedstawiciele firmy OberAlp Polska (wyłączny dystrybutor marki SALEWA w Polsce) i GOPR, podpisali umowę w wyniku której GOPR otrzymało wsparcie w postaci odzieży, obuwia i plecaków. Umowa przewidywała również wspólne działania reklamowe oraz współpracę przy przedsięwzięciach o charakterze promocyjno-edukacyjnym. Umowa, która obowiązywała do końca roku 2019, została przedłużona o kolejne 3 lata.

Aktualnym projektem do którego włączyła się również Fundacja GOPR, jest stworzony przez markę SALEWA specjalny, sygnowany logo organizacji, model technicznych opasek na głowę.

Zysk ze sprzedaży unikatowej opaski SALEWA trafi do GOPR, co umożliwi dalszy rozwój i doskonalenie ratowników oraz naprawy i modernizację ich wyposażenia.

Miejscem promocyjnym akcji jest strona https://www.wspieramgopr.pl/ na której znajdują się konkretne informacje, filmik promocyjny, oraz lista adresów sklepów i schronisk, gdzie z początkiem lipca b.r. można zakupić unikatową opaskę Salewa z logotypem GOPR.

MAMY NADZIEJĘ, ŻE WIELU NASZYCH CZYTELNIKÓW DOŁĄCZY DO WSPIERAJĄCYCH TĘ AKCJĘ!

Avatar photo
Zespół redagujący blog "Ratownictwo Górskie"