JUBILEUSZ WSPINACZKOWY ALKA LWOWA

JUBILEUSZ WSPINACZKOWY ALKA LWOWA – 50 LECIE W SZWAJCARCE
© ALEKSANDER LWOW | RATOWNICTWO GÓRSKIE

JUBILEUSZ WSPINACZKOWY ALKA LWOWA – 50 LECIE W SZWAJCARCE

W kwietniu b.r. Aleksander Lwow, jeden z najwybitniejszych i najbardziej znanych polskich alpinistów i himalaistów obchodził niebagatelny Jubileusz – 50 lat wspinania.

Planowana z tej okazji impreza nie mogła się niestety w kwietniu odbyć – pandemia COVID-19 pokrzyżowała wszelkie plany. Nie znaczy to jednak, że je kompletnie przekreśliła.

Oddajmy głos Jubilatowi:


DO WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH!

Drodzy moi!

12 kwietnia br. w Szwajcarce i na Sokoliku Dużym – w środku pandemii – obchodziłem skromnie moje 50. urodziny wspinaczkowe. Wprawdzie planowana wcześniej z tej okazji duża impreza została odwołana, ale i tak obecnych było kilkanaście osób, które „przypadkowo” były w okolicy.

Teraz czas na powrót do pierwotnych planów. Po pandemii Szwajcarka przeżywa oblężenie, więc uzyskanie wolnego terminu było problematyczne. Ostatecznie udało mi się zarezerwować noclegi na 28-30 sierpnia.

JUBILEUSZ WSPINACZKOWY ALKA LWOWA – 50 LECIE W SZWAJCARCE
Schronisko Szwajcarka: Foto – źródło: By Jacek HalickiPraca własna, CC BY 3.0, Link

Zaliczkę a konto 50-lecia wpłaciłem już rok temu, zatem teraz wszystkich chętnych proszę o zgłaszanie mi (sms, mail, telefon) chęci przybycia, abym wiedział jak rozdysponować miejsca w schronisku, no i ile piwa przywieźć z Czech?

Ściskam serdecznie

Alek Lwow


Jubilatowi i Jego Gościom życzymy niezapomnianych chwil w uroczym schronisku, a nam Wszystkim jak najszybszego powrotu do normalności.

 

 

 

 
Avatar photo
Zespół redagujący blog "Ratownictwo Górskie"