KONFERENCJA W AKADEMII OBRONY NARODOWEJ

© RATOWNICTWO GÓRSKIE

KONFERENCJA W AKADEMII OBRONY NARODOWEJ

KONFERENCJA W AKADEMII OBRONY NARODOWEJ

Dwudniowa konferencja poświęcona była problemom Zarządzania kryzysowego – na szczeblu gminy i powiatu. Wystąpienie nasze, łącznie z pokazem działania nowoczesnych technologii ratunkowych w akcjach poszukiwawczych, zostało przyjęte przez uczestników konferencji z dużym uznaniem.
Grupa Karkonoska GOPR razem z  jeleniogórską firmą ZGOORY pokazała działanie Dronów, a Grupa Podhalańska GOPR zaprezentowała specjalistyczny, jedyny taki w Polsce, samochód do akcji poszukiwawczej.
Uczestnictwo nasze w tak prestiżowej konferencji,  zapoczątkowało, mamy nadzieję, współpracę z Akademią Obrony Narodowej. Dziękujemy Panu płk.dr Dariuszowi Majchrzakowi (na zdjęciu poniżej) – kierownikowi  Zakładu Zarządzania i Ochrony Ludności – za umożliwienie nam  przedstawienia naszych doświadczeń z akcji poszukiwawczych.
 
KONFERENCJA W AKADEMII OBRONY NARODOWEJ
© RATOWNICTWO GÓRSKIE
 
 
MARIUSZ ZARÓD © ANNA KOKESCH | RATOWNICTWO GÓRSKIE

Jesteśmy jedyną Organizacją ratunkową w Polsce, która ma ponad stuletnie doświadczenia w tego typu ratownictwie. Doświadczenia, z których powinni skorzystać ratownicy innych Służb.

 
 
Naczelnika GOPR-u, który przebywał na wyjeździe reprezentowali: Naczelnik Grupy Podhalańskiej – Mariusz Zaród i Rafał Chrustek – Przewodniczący Podkomisji Poszukiwania GOPR.

 

 

 

Avatar photo
O Marian Sajnog 289 artykułów
Marian Sajnog - w latach 1973 - 1975 Naczelnik Grupy Sudeckiej GOPR