NOWY STADION W KARPACZU

NASI U WŁADZY

© MARIAN SAJNOG | RATOWNICTWO GÓRSKI

NOWY STADION W KARPACZU

Nasi u władzy.

NOWY STADION W KARPACZU
Z wielką przyjemnością piszemy o naszych Kolegach ratownikach, pełniących ważne funkcje społeczne, szczególnie na szczeblu samorządowym. Towarzyszymy ich zmaganiom z rzeczywistością, cieszymy się ich sukcesami. Do takich należy Radek Jęcek – ratownik Grupy Karkonoskiej GOPR, a  „w cywilu” burmistrz Karpacza. Radek burmistrzuje już drugą kadencję – obie wygrał z dużą przewagą nad konkurentami, co też z kolei świadczy o wielkim zaufaniu mieszkańców tego, znanego nie tylko w Polsce, kurortu.
© MARIAN SAJNOG | RATOWNICTWO GÓRSKI

12 września byliśmy świadkami udostępnienia mieszkańcom Karpacza pięknego, nowoczesnego stadionu lekkoatletycznego. Położony malowniczo stadion, ze wszystkimi koniecznymi certyfikatami, ma służyć nie tylko mieszkańcom, ale też sportowcom z Polski i krajów ościennych. Stadion wybudowano kosztem 26 mln zł. Jest wizytówką nie tylko Karpacza, ale także Kotliny Jeleniogórskiej. Kiedyś na tym stadionie, bardzo wtedy zaniedbanym, rozgrywaliśmy nasze goprowskie mecze.

 

Może teraz, na tym pięknym nowym stadionie, można by do tych rozgrywek wrócić?

Burmistrzowi życzymy wytrwałości w dalszej pracy, przypominając jednocześnie, że dzięki burmistrzowi i jego determinacji uzyskaliśmy działkę, na której stoi już, wprawdzie w stanie surowym, nowa stacja ratunkowa.

 
Avatar photo
O Marian Sajnog 292 artykuły
Marian Sajnog - w latach 1973 - 1975 Naczelnik Grupy Sudeckiej GOPR